$ DOLAR → Alış: 3,56 / Satış: 3,58
€ EURO → Alış: 4,00 / Satış: 4,01

Künye

İMTİYAZ SAHİBİ
Ayhan Kaplan
(a.kaplan@haber.altin.net.tr)

GENEL YAYIN YÖNETMENİ
Sefa Kavil
(s.kavil@haber.altin.net.tr)

EDİTÖRLER
Mert Odabaşoğlu – m.odabasoglu@haber.altin.net.tr
Ceren Çepni – c.cepni@haber.altin.net.tr

GECE VARDİYASI EDİTÖRÜ (Çalışma Saatleri 23:00-08:00)
Emre Vurer – e.vurer@haber.altin.net.tr

KÖŞE YAZARLARI
Okan Aybar – twitter.com/okanaybar
Zeynel Balcı – twitter.com/zeynelbalci

HUKUK DANIŞMANI
Av. Erman Anar
erman.anar@yahoo.com

REKLAM REZERVASYON
Volkan Saçaklı
v.sacakli@haber.altin.net.tr

YAZILIM
Safir Havadis V2

DOMAIN SERVİSİ
Nic.tr (“.tr” Alan Adları) Yönetimi

HOSTING SERVİSİ
OVH Hosting Ltd.

BASIN BÜLTENLERİ
haber.altin.net.tr’ye ait ilgili kategorilerde yer almasını istediğiniz haberlerinizi aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
bulten@haber.altin.net.tr

ADRES
Fulya Mahallesi Dağlarca sokak Melek Demir apartmanı kat:3 daire:6 Şişli/İstanbul

TELEFON
+90 212 542 8667

haber.altin.net.tr’de yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.
altin.net.tr yazıların sorumluluğunu almaz.

Gizlilik Politikası / Privacy Policy
© Copyrigth 2015 Altin.net.tr tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları hak sahiplerine aittir. Altin.net.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar Altin.net.tr’nin yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Privacy Policy
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Altin.net.tr. However, sometimes the altin.net.tr uses third parties to process your information. altin.net.tr requires these third parties to comply strictly with its instructions and the altin.net.tr requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the altin.net.tr we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the altin.net.tr and its services. When you use altin.net.tr online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the altin.net.tr cookies section of our full Privacy Policy.

YASAL BİLDİRİMLER İÇİN
Firmamıza ait olan haber.altin.net.tr’nin yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri haber@haber.altin.net.tr üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.